Registrace k očkování - Moderna

21.05.2021

Nyní máme objednáno  100 dávek  očkovací látky  COVID-19 Vaccine Moderna  ( dvoudávková aplikovaná v intervalu 28 dní, určená pro zájemce od 18 let, neživá mRNA vakcína stejně jako očkovací látka od Pfizeru) . Od distribuční firmy máme potvrzeno, že závoz objednaných vakcín  bude 27.5.21.  Předpokládané termíny  očkování pak 1.6. + 2.6.2021.

 Zájemce o očkování žádáme, aby se prostřednictvím emailu : praktik.rokycany@seznam.cz   u nás k očkování registrovali. Zájemce zaregistrujeme do ISINU / celostátního systému /  a zařadíme do našeho plánu očkování podle  pořadí, v jakém se k očkování k nám přihlásili. O termínech očkování budete informováni prostřednictvím sms zpráv. V případě většího zájmu budeme objednávat další množství očkovacích látek a průběžně vás informovat.  Proto vás žádáme, aby  jste pravidelně sledovali  zprávy v sekci novinky. 

Aktuální informace k očkovací látce Johnson :  pokud bude  SUKLem  schváleno, že bude  možné tuto očkovací látku indikovat pouze lidem starším 60 let, ztrácí  pro nás smysl  tuto látku objednávat. 

V současné době dokončujeme očkování látkou Astra Zeneca. Další dávky Astra Zeneca k 1. očkování již nebudeme objednávat. Dokončíme pouze očkování 2. dávkou touto očkovací látkou . Většina populace na 60 let již je očkována alespoň jednou dávkou očkovací látky.